Draudimo tipai

Draudimo tipai

2 pensijų pakopa – tai galimybė kaupti savo lėšas ir sukaupti net apie 20 – 30 proc. buvusio uždarbio. 2 pakopoje kaupsite ne tik jūs patys, bet prie to prisidės ir valstybė. Kaip pvz.: jūsų įmoka sieks 3 proc. nuo jūsų atlyginimo (prieš mokesčius), o 1,5 proc. nuo užpernai šalies vidutinio darbo užmokesčio pridės valstybė.

Kaupti pinigus 2 pakopoje yra labai paprasta: pinigai kiekvieną mėnesį yra nuskaičiuojami automatiškai, lėšos yra investuojamos pensijų fonde, o sulaukus pensijos, bus išmokamos išmokos.

Svarbu akcentuoti ir tai, kad kaupti šioje pakopoje yra labai naudinga dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, tai yra saugus bei patikimas būdas pasirūpinti patiems savo gerove – tai užtikrins, kad gausite didesnė pensiją. Sukauptos lėšos yra paveldimos.
3 pakopa atveria daug sprendimų bei pasirinkimo laisvės investuoti į savo ateitimi norinčiam pasirūpinti žmogui. Galite atsidėti norima sumą, 30 ar 100 eurų ir daugiau.

Kaupiantiems 3 pakopoje galite susigrąžinti gyventojų pajamų mokesčio lengvatą, t.y., galimybę susigrąžinti net iki 300 eurų per metus.

3 pakopa pasižymi ypatingu lankstumu – patys sprendžiate, kiek pinigų, kokiu periodiškumu ir keliuose fonduose kaupti, o taip pat – patys spręsite ir tai, kaip ir kada gauti išmokas. Viskas, ką tereikia padaryti norint pradėti kaupti, tai – tik pasirinkti pensijų fondą, sudaryti pensijų sutartį ir nustatyti reguliarų mokėjimą.
Pasirūpinkite aukštesne gyvenimo kokybe jau dabar. Vienas iš būdų taupyti savo ateičiai, investuoti ir turėti gyvybės draudimo apsaugą - investicinis draudimas. Svarbu pabrėžti, kad šis pasirinkimas pasižymi ypatingu lankstumu kiekvienam klientui – jei jūsų poreikiai pasikeis, galėsite koreguoti savo sprendimus. Patogu, nes galite internetu stebėti, kaip kinta jūsų kapitalas, o tai pat galėsite pakeisti ir investicines kryptis.
Kelionės – vienas nuostabiausių dalykų, ką galite patirti. Jos dovanoja mums daug nuostabių akimirkų, naujų potyrių ir įspūdžių. Kiekviena kelionė reiškia ir tai, kad kurį laiką gyvensite kitoje vietoje, šalyje ir pnš. Taigi, didėja įvairių nutikimų tikimybė. Apsidraudus kelionių draudimu jausitės saugesni.
Tik būdami sveiki, turėsime jėgų siekti numatytų tikslų. Savo sveikata turime rūpintis ypač kruopščiai bei atsakingai, o vienas iš būdų tai padaryti yra sveikatos draudimas. Rinkitės sveikatos draudimą, nes tai – greita, patogu, saugu bei patikima: jūs patys spręsite, kur ir pas ką gydytis. Išlaidos atlyginamos greitai, patiriami net iki 80 proc. mažesni gydymo kaštai.
Jei norite užtikrinti maksimalų rūpestį savo automobiliu, tai KASKO draudimas yra kaip tik tai, ko reikia.
Privalomasis automobilio draudimas – tai kiekvieno atsakingo vairuotojo pasirinkimas. Šiuo draudimo yra draudžiama jūsų civilinė atsakomybė.
Namai – ypatinga erdvė. Juk būtent ši erdvė priklauso mums ir joje praleidžiame daugiausiai laiko. Savo namais turime rūpintis ypač atsakingai. Vienas iš būdų tai padaryti – juos apdrausti. Pasinaudokite būsto draudimu ir jauskitės kur kas saugiau.
Asmens draudimas - tai kai kiekvienam asmeniui svarbu jo paties bei jo šeimos gerovė, užtikrinti padės asmens draudimas, kuris buvo sukurtas tuo tikslu, kad, jei asmuo susižeistų ar susirgtų, jo šeimos nariai nepatirtų finansinės padėties pablogėjimo, o jam pačiam būtų garantuotas kokybiškas gydymas.
Paskola automobiliui - skirta norintiems įsigyti naują ar naudotą automobilį. Ši paskolos rūšis leidžia Jums mėgautis įsigytu automobiliu, o už jį mokėti lygiomis dalimis kas mėnesį.
Vartojimo paskola - paprastas ir patikimas būdas padengti nenumatytas sąskaitas už stambius pirkinius ar paslaugas.
Jau daugiau nei 1000 įmonių savo darbuotojus motyvuoja kaupimu pensijai. Prisijunkite prie jų ir taip pat motyvuokite savo darbuotojus. Tai – socialiai atsakingas būdas pasirūpinti žmonėmis, kurie dirba jūsų įmonėje. Užpildykite formą ir mes jums papasakosime apie tai daugiau.
Norite sustiprinti patrauklaus darbdavio įvaizdį? Norite socialiai rūpintis žmonėmis, kurie dirba jūsų įmonėje? Rinkitės investicinį darbuotojų draudimą darbdavio lėšomis.
Verslas negali tinkamai vykdyti savo veiklos be jam priklausančio turto, pavyzdžiui, tam tikros įrangos, įrankių, reikmenų ir t.t. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad visas turtas gali nukentėti nuo tam tikrų veiksnių. Ir kai įmonės turtas yra suniokojamas patiriama tam tikrų nuostolių, taip pat – nebegalima tinkamai vykdyti savo veiklos kol turtas neatrestauruojamas ar kol neįsigyjamas naujas. Taigi, kad būtų išvengta šių nemalonių aplinkybių, nuostolių pasirinkite įmonės turto apsaugą.
Nei vienas nesame apsaugoti nuo nelaimių, verslas – taip pat. Kiekvienas atsakingas bei sąžiningas darbdavys turėtų pasirūpinti ir savo darbuotojų draudimu. Tai – finansinė parama ir verslui, ir darbuotojui.
Krovinių pervežimo verslas yra neatsiejamas ir nuo tam tikrų įvykių, iššūkių bei sunkumų. Neretai pasitaiko atvejų, kuomet krovinys patenka į eismo įvykį, taip pat gali įvykti apiplėšimas arba gali būti apgadintas dėl kitų veiksnių, arba gali būti pristatytas ne tuo adresu. Visa tai reiškia nemalonumus bei nuostolius. Išvengti šių įvykių ne visada yra įmanoma, galima bent jau sumažinti riziką bei apdrausti savo, kaip vežėjo civilinę atsakomybę.
Krovinių gabenimas – procesas, kuris neatsiejamas nuo įvairių rizikų. Krovinių draudimas yra vienas iš sprendimų, kuris leistų išvengti nuostolių, jeigu jie įvyktų dėl tam tikrų aplinkybių.
Verta akcentuoti, kad kiekvienas darbdavys yra atsakingas už savo darbuotojų saugumą, o taip pat – turi sudaryti saugias darbo sąlygas. Jei įvyksta nelaimingas įvykis – darbuotojas susižaloja ar miršta, (tai nutinka darbe, pakeliui į darbą ar pakeliui iš darbo), darbdavys turi atlyginti žalą darbuotojui arba jo šeimos nariams. Įmonė, kuri pasirūpina darbdavio civilinės atsakomybės draudimu, apsaugo verslą ir darbuotoją nuo finansinių praradimų.
Kiekviena įmonė kuri vykdo savo veiklą, atlieka ir tam tikrus įvairius veiksmus (eksploatuojama pastatus ir t.t.), ir dėl šios priežasties yra atsakinga pagal įstatymus už trečiųjų asmenų padarytą žalą. Įvykiai gali būti patys įvairiausi, tad ir žala neprognozuojama. Jei atsitinka nelaimė, gresia ir įvairios išlaidos (teismams, advokatams ir t.t.). Kad tokios išlaidos nepadarytų neigiamos finansinės įtakos jūsų įmonei, verta rinktis verslo civilinės atsakomybės draudimą.
Profesinė atsakomybės draudimu yra draudžiami tie draudimai, kurie yra susiję su draudėjo turtiniais interesais bei draudėjo civiline atsakomybe trečiajam asmeniui (tuo atveju, jei vykdant profesinę veiklą buvo padaryta žala). Šis draudimas yra puikus pasirinkimas advokatams, buhalteriams, auditoriams ir t.t
Verslo paskola - norint praplėsti savo klientų ratą, teikti kokybiškesnes prekes ar paslaugas didesniu mastu, tenka į tai investuoti. Jeigu investicijų suma yra didesnė, nei galite sau leisti, o Jūsų plėtojamam verslui ji būtina.
Turite klausimų ?

NURODYKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME

Global bee investments

Būsto draudimas Automobilio draudimas Privatiems Verslui

  Būsto draudimas

   Automobilio draudimas

    Privatiems

     Verslui